Doradca Klienta Biznesowego

BENEFIT CONSULTING GROUP S.C.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

BENEFIT CONSULTING GROUP S.C. to jeden z najdynamiczniej rozwijających się brokerów energii elektrycznej oraz gazu ziemnego w Polsce. Do naszego Biura Handlowego w Poznaniu poszukujemy do współpracy:

Doradcy Klienta Biznesowego
miejsce pracy: 60-663 Poznań, ul. Adama Wrzoska 13/1

Zadania:

• Telefoniczne nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami
biznesowymi z segmentu MSP,
• Pozyskiwanie nowych klientów w oparciu o wypracowane standardy,
• Negocjowanie warunków współpracy,
• Budowanie i utrzymywanie długoterminowych, satysfakcjonujących relacji
biznesowych z - kontrahentami,
• Kompleksowa posprzedażowa obsługa Klientów firmy,
• Sporządzanie raportów oraz analiz rynkowych.

Zapewniamy:
• Szkolenie wdrożeniowe obejmujące indywidualny program rozwoju kompetencji,
• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z system motywacyjnym po okresie próbnym,
• Stabilne godziny pracy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00,
• Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole,
• Szkolenia rozwojowe.
Oczekujemy:
• Zdolności komunikacyjnych i analitycznych na wysokim poziomie,
• Min. średniego wykształcenia (wyższe wykształcenie mile widziane),
• Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem biznesowym,
• Mile widziane doświadczenie sprzedażowe,
• Zdolności samodzielnego organizowania czasu pracy,
• Dobrej znajomości pakietu MS Office,
• Konsekwencji w realizacji zaplanowanych zadań,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

BENEFIT CONSULTING GROUP S.C. to firma doradztwa operacyjnego, a ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Call Center / Telemarketing