Opis stanowiska pracy

Autoryzowany Partner Sieci ORANGE poszukuje: DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO

 Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw
  • Przygotowywanie ofert biznesowych w zakresie rozwiązań odpowiadających potrzebom Klienta
  • Skuteczna finalizacja sprzedaży – podpisywanie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub pośredniej B2B lub D2D
  • Zorientowanie na wynik i konsekwencja w działaniu
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Minimum średnie wykształcenie

W zamian oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń ( bardzo wysoka prowizja + premia)
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w atrakcyjnych konkursach
  • Wsparcie merytoryczne i praktyczne doświadczonego zespołu

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie swojej aplikacji z podaniem w tytule maila nazwy miasta i województwa, którego dotyczy aplikacja.

Na CV prosimy dopisać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”. Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi na wybrane oferty

Prezentacja firmy

Firma A&M jest Autoryzowanym Partnerem operatora Orange Polska S.A. <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi