Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego

Futuro Finance Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Futuro Finance działa na ogólnopolskim rynku od 2010 roku. Jesteśmy liderem pośrednictwa finansowego zorientowanym na doborze najlepszych rozwiązań finansowych dla naszych Klientów. Działamy w sektorze Klientów indywidualnych i biznesowych. Posiadamy szeroką ofertę produktów kredytowych oraz pomagamy w dopasowaniu odpowiednich pakietów ubezpieczeniowych. Specjalizujemy się także w sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego.

Pracownicy są największą wartością Futuro Finance, dlatego gwarantujemy:

  • Stabilność zatrudnienia: umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Bezpieczeństwo finansowe: stałą podstawę w wysokości 3000 zł brutto + wysokie prowizje
  • Work-life balance: pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godz. 9-17
  • Permanentny rozwój: możliwość awansowania w strukturach firmy
  • Bogaty pakiet banefitów: opiekę medyczną LuxMed dla wszystkich członków rodziny, ubezpieczenie grupowe PZU i kartę MultiSport
  • Narzędzia do pracy: laptop, telefon, dostęp do floty samochodów
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy i kompleksową ofertę szkoleń
  • Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji.

Zakres obowiązków Specjalisty:

  • Budowa własnego portfela Klientów
  • Podtrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  • Rozpoznanie potrzeb i doradztwo w zakresie sprzedaży produktów kredytowych
  • Wsparcie Klienta na każdym etapie pozyskania finansowania
  • Realizacja planów sprzedażowych

Wyróżniki Doradcy:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu produktów finansowych
  • Determinacja w dążeniu do realizacji celu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Perfekcyjna organizacja pracy
  • Nastawienie na rozwój i chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Prawo jazdy kat. B
  • Pasja – nie tylko do pracy