Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w sektorze bankowości, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

doradca klienta biznesowego

Nr ref.: 25057
Praca stała
Lokalizacja: Inowrocław

Zakres obowiązków:
  • aktywna i profesjonalna sprzedaż produktów i usług bankowych dla nowych i dotychczasowych klientów Banku
  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta Biznesowego
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami.
  • realizacja celów sprzedażowych zgodnie z wewnętrznie określonymi standardami Banku.
  • dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta
  • prowadzenie aktywnych i różnorodnych działań marketingowych wspierających proces sprzedaży.
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku na lokalnym rynku

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomia, finanse, bankowość, zarządzanie)
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w obsłudze klienta biznesowego
  • znajomości produktów i usług bankowych skierownaych do klientów Biznesowych
  • wiedza z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji biznesowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowych
  • inicjatywa i kreatywność w pozyskiwaniu nowych klientów
  • znajomości lokalnego rynku segmentu klientów biznesowych
  • orientacja na osiąganie wyników i wysokiej motywacji do pracy
  • bardzo dobra organizacji czasu pracy
  • wysoka kultura osobista
  • praktycznej znajomości technik prezentacji i zdolności negocjacyjne
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • bogaty pakiet szkoleń
  • praca w firmie z ugruntowaną pozycja na rynku krajowym i międzynarodowym
  • dodatki pozapłacowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)