DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO

Aviva Doradca

Gdańsk, Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poznaj korzyści ze współpracy z nami:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne adekwatne do osiąganych wyników
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie doświadczonego Menedżera
  • Możliwość awansu i rozwoju w kierunku menedżerskim poprzez
  • tworzenie własnej struktury sprzedażowej

Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie Klientów Biznesowych
  • Przygotowywanie ofert dla Firm
  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych dedykowanych Klientom Biznesowym i realizacja planu sprzedażowego na określonym poziomie
  • Wykorzystanie swojej kreatywności, energii i umiejętności negocjacyjnych w realizacji celów

Jesteś kandydatem, którego szukamy jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży w obszarze B2B minimum 2 lata
  • Jesteś zorientowany na osiąganie celu
  • Skutecznie budujesz pozytywny kontakt z Klientem
  • Dobrze planujesz czas pracy i efektywnie go wykorzystujesz
  • Praca w terenie nie stanowi dla Ciebie problemu

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!

Prezentacja firmy

Międzynarodowa grupa Aviva jest piątą pod względem wielkości przy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management