Klient infoPraca.pl_

Doradca klienta biznesowego

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Gdańsk (k. Gdynia,Sopot,Pruszcz Gdański,Reda,Wejherowo,Rumia,Kościerzyna)

Firma będąca liderem w branży finansowej poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa Klienta Biznesowego
  • Sprzedaż produktów finansowych i realizacja planów sprzedażowych
  • Budowanie relacji z Klientami i aktywne poszukiwanie nowych
  • Udział w spotkaniach sprzedażowych
  • Pomoc Klientom we wdrażaniu rozwiązań firmy

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie związane z obsługą klienta i budowaniem relacji
  • Mile widziane doświadczenie w branży finansowej
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość rynku usług finansowych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki wzbogacone o system prowizyjny zależny od uzyskiwanych wyników
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.