Doradca Klienta Biznesowego Orange - Kraków i okolice

Meritum

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Tajemnicą naszego sukcesu jest połączenie doświadczenia, profesjonalizmu

i innowacyjności. Jesteśmy zespołem profesjonalistów. Łączy nas radość z pracy

i wspólna pasja działania. Dołącz do zespołu Orange.

            Ramsat SA partner Orange poszukuje kandydatów na stanowisko:

                          Doradca Klienta Biznesowego

                                Miejsce pracy: Kraków i okolice

Główne zadania :

  • realizacja sprzedaży pełnej oferty telekomunikacyjnej Orange Polska
  • opieka nad istniejącymi klientami Orange Polska w oparciu o własne portfele i bazy
  • pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje handlowe
  • tworzenie rozwiązań telekomunikacyjnych dla klientów biznesowych,
  • realizację celów sprzedażowych

Oferujemy :

  • prowizje należące do najwyższych w branży - brak górnego limitu
  • wsparcie finansowe przez pierwsze 5 miesięcy - wynagrodzenie podstawowe + prowizja
  • umowę współpracy z renomowaną, stabilną firmą ( Ramsat SA ) w oparciu o umowę agencyjną
  • rozbudowany system szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • jasną ścieżkę kariery i rozwoju zawodowego

Wymagania

Oczekujemy :

  • minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
  • umiejętności nawiązywania długoterminowych relacji z Klientem biznesowym
  • otwartości i uczciwości, jednocześnie wysokiej kultury osobistej
  • silnej motywacji do pracy
  • posiadania działalności gospodarczej lub gotowości do otwarcia

Prezentacja firmy

Jesteśmy rozwijającą się firmą, należącą do grupy przedsiębiorstw występ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi