Opis stanowiska pracy

Mile widziane osoby z okolic

Chorzów/Katowice/Ruda Śląska/Świętochłowice/ Gliwice/Tychy/Sosnowiec/Dąbrowa Górnicza/Zawiercie/Bytom

DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO INNOGY

Aplikujesz na stanowisko sprzedażowe, dlatego oczekujemy od Ciebie:

  • Otwartości na nowe osoby, doświadczenia i życiowego pozytywnego drive’a
  • Wysokich ambicji
  • Aktywnego zaangażowania w powierzone zadania
  • Pracy nad swoim rozwojem skuteczności sprzedażowej
  • Co najmniej średniego wykształcenia
  • Umiejętności zarządzania własnym czasem

Zarobki:

  • dajemy Ci działający i motywujący system prowizyjny
  • przeciętny doradca w naszej firmie zarabia 2,5-4 tyś zł netto miesięcznie
  • jeżeli jesteś dobry, zakładamy że zarobisz 5-15 tyś zł netto miesięcznie
  • jeżeli jesteś bardzo dobry, w zasięgu masz zarobki 15 tyś +

Co oferujemy:

  • komplet wiedzy teoretycznej i praktycznej w formie szkoleń stacjonarnych i terenowych
  • już od pierwszego dnia szkolenia w terenie będziesz w pełni uprawniony do całości prowizji
  • doskonale wiedząc, czym jest dobra atmosfera i wspaniały zespół – zapewnimy Ci wsparcie najlepszych
  • przekonując nas do swoich umiejętności - możesz otworzyć sobie drogę do rozwoju jako manager

CV z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą posiadającą ponad 15 letnie doświadczenie w sprzed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Energetyka