Klient InfoPraca.pl

Dla Naszego Klienta, jednej z największych korporacji, będącej liderem w swojej branży, w związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta Biznesowego i Indywidualnego

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Rzeszów, Mielec, Dębica, Jarosław, Przemyśl, Leżajsk, Jasło, Krosno, Łańcut

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • przygotowywanie rozwiązań indywidualnie dopasowanych do potrzeb klienta
  • uczestnictwo w przeprowadzanych przez firmę szkoleniach
  • dbanie o dobre imię firmy

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem indywidualnym i/lub biznesowym
  • bardzo wysokie zdolności interpersonalne
  • orientacja na realizację celów osobistych i biznesowych
  • mile widziane wykształcenie wyższe

Oferujemy:

Dynamicznym, przedsiębiorczym i otwartym na rozwój osobom oferujemy:

  • prestiżową pracę w stabilnej firmie
  • ważną rolę w rozwoju firmy w Polsce
  • program profesjonalnych szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet motywacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ na dole ogłoszenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.