Doradca Klienta – Biuro Obsługi Klienta

Osadkowski S.A.

Oleśnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Misja Osadkowski SA:

Kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, poprzez świadczenie obsługi na jak najwyższym poziomie.

W związku z rozwojem Działu Biura Obsługi Klienta obecnie poszukujemy 2 dodatkowych Pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy:

Woj. dolnośląskie - Oleśnica

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa telefoniczna obsługa Klienta - realizacja planów sprzedażowych
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem
  • Pozyskiwanie Klientów i obsługa posprzedażowa - drogą telefoniczną
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Wspieranie Przedstawicieli Handlowych w zakresie planowania i organizacji pracy
  • Przeprowadzanie akcji marketingowych

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Obsługa komputera (pakiet MS Office, CRM)
  • Odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Inicjatywa, kreatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia na której wysokość masz wpływ
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz świadczenia pozapłacowe
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego oraz rozwoju
  • Jasne zasady współpracy oraz profesjonalne środowisko pracy

Prosimy o dołączenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Termin składania aplikacji: 11.02.2018

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi