Doradca klienta Bielsko Biała

Crystal Call Sp. z o.o.

43-300 Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli lubisz rozmawiać przez telefon i szukasz pracy w stałych godzinach na umowę o pracę lub tylko chcesz dorobić - prześlij do nas swoje CV.

Lubisz rozmawiać przez telefon? Nawiązywanie rozmowy nie sprawia ci problemów? Szukasz pracy w stałych godzinach na umowę o pracę lub chcesz tylko dorobić?

Trafiłeś w odpowiednie meijsce, przeslij do nas swoje CV, a my w mgnieniu oka się z Tobą skontaktujemy,

Nie zwlekaj!!

Poszukujemy osób chętnych do pracy od zaraz!!

* Proponujemy stałą podstawę na rękę plus premię!

* Umowa o pracę w późniejszym okresie czasu.

* Stałe godziny pracy: 9:00 - 17:00 bądź 11:00 - 19:00

* Dla osób, które chcą tylko dorobić indywidualnie ustalamy grafik!

* Osobom z poza Bielska dopłacamy do kosztów dojazdu! (przy umowie o pracę)

Wymagania

Wymagania:

- Nie wymagamy doświadczenia - my nauczymy Cię wszystkiego
- Pozytywne nastawienie
- Chęć do nauki nowych rzeczy

Prezentacja firmy

Jesteśmy międzynarodową firmą działającą w zakresie doradztwa ora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing