Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Przedstawiciel Handlowy
Opis stanowiska:
◾pozyskiwanie i obsługa klientów z sektora B2B
◾analizowanie potrzeb Klientów
◾aktywna sprzedaż produktów
◾realizacja celów sprzedażowych

Oferujemy:

◾interesującą pracę w branży o bardzo wysokim potencjale rynku

◾zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracy

◾motywacyjny system wynagrodzeń

◾dla najskuteczniejszych Doradców oferujemy samochód służbowy

Gwarantujemy:

◾atrakcyjne wynagrodzenie (prowizja uzależniona od wyników)

◾szkolenia

◾wsparcie Back Office

◾miłą atmosferę w pracy

Wymagania

Wymagania:

◾doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

◾skuteczność w realizowaniu celów sprzedażowych

◾umiejętność pracy z komputerem (MS Office)

◾umiejętność organizacji czasu pracy i planowania

◾inicjatywa, kreatywność, samodzielności w podejmowaniu decyzji

◾łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych

◾odpowiedzialność i dyspozycyjność

◾wykształcenie min. średnie

Prezentacja firmy

Power Save Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma na ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi