Doradca Klienta (Acc. Manager)

RECEVENT

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za realizację zamówień oraz za budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami.
Jako firma oferujemy możliwość pracy w bardzo nietuzinkowej atmosferze z najlepszymi wyjadaczami w branży OOH.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim komunikatywności i nastawienia na działanie. Dodatkowo mile widziane jest doświadczenie w pracy z klientem oraz znajomość zagadnień z mikroekonomii i zarządzania czasem.

Prezentacja firmy

Agencja reklamowa poszukuje ambitnego i kreatywnego przedstawiciela hand... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
uzależnione od wyników
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja