Opis stanowiska pracy

• sprzedaż produktów firmy
• docieranie i pozyskiwanie nowych Klientów
• obsługa Klientów, obsługa posprzedażowa
• przygotowywanie dla Klientów indywidualnych rozwiązań z zakresu finansów
• współpraca z Klientami indywidualnymi i firmowymi
• realizacja nałożonych celów biznesowych
• udział we wdrażaniu nowego projektu sprzedaży
• udział we wdrażaniu nowych innowacyjnych standardów sprzedaży

Wymagania

• doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta (mile widziane)
• łatwość nawiązywania relacji biznesowych
• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
• bardzo dobra organizacja pracy
• komunikatywność, zaangażowanie
• mocne zorientowanie na cel i Klienta
• chęć rozwijania się i doskonalenia własnych umiejętności

Prezentacja firmy

Finanse i ubezpieczenia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Opieka Medyczna, Ubezpieczenie, Program Emerytalny, Karta Sportowa, Laptop
Branża / kategoria:
Praca Bankowość