Doradca Inwestycyjny

Twoja Inwestycja

POZNAŃ, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Masz dość pracy za coraz mniejsze pieniądze, rozwiązań inwestycyjnych które wiecznie przynoszą straty Twoim klientom?

Myślisz o zmianie pracy lub pracy dodatkowej?

Jesteśmy grupą osób która po wielu latach pracy w bankach i towarzystwach ubezpieczeniowych postanowiło wziąć los w swoje ręce.

Stworzyliśmy firmę która oferuje swoim klientom tylko pewne i sprawdzone inwestycje. Nie obciążamy naszych klientów opłatami likwidacyjnymi.
Nasze rozwiązania nie są uzależnione od sytuacji geopolitycznej.

Zapraszamy do współpracy osoby które chcą zacząć współpracę z nami na pełen etat jak i osoby które chcą współpracy zdalnej.

Gwarantujemy:
- bardzo wysokie wynagrodzenie
- komfortowe warunki pracy
- elastyczne godziny pracy

Czas abyś i Ty kończył pracę z uśmiechem na Twarzy.

Zapraszamy.

Wymagania

- minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze klienta

- doświadczenie w branży ubezpieczeniowej i bankowej będzie dodatkowym atutem

- systematyczności w wykonywaniu działań

- komunikatywności

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą, która łączy wiedzę z różnych rozwiązań branży inwestycyj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 MIESIĄCE
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Analityka, Praca Bankowość, Praca Doradztwo / Konsulting