Doradca inwestycyjno-ubezpieczeniowy

MyWorknet

Toruń i okolice, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 17264.

Obecnie dla Naszego klienta - jednej z największych firm ubezpieczeniowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Toruń i okolice

2018/TOR/DIU

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów z województwa kujawsko-pomorskiego
  • utrzymywanie dobrych relacji z potencjalnymi klientami oraz stronami pozwiązanymi
  • koordynacja procesu sprzedażowego
  • umawianie spotkań handlowych
  • prezentacja oferty handlowej

Wymagania:

  • predyspozycje do pracy w sprzedaży
  • wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane
  • zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • niekaralność i zdolność do wykonywania czynności prawnych
  • otwartość i chęć współpracy z ludźmi
  • chęć założenia własnej działalności gospodarczej

Nasz klient oferuje:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjny system prowizyjny zapewniający ponadprzeciętne wynagrodzenie
  • darmowe szkolenie z długofalowym wsparciem mentora
  • dodatkowe benefity w postaci profesjonalnych szkoleń, konkursów, wyjazdów oraz wycieczek
  • całkowicie elastyczny czas pracy dostosowany do Twojego życia prywatnego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Prezentacja firmy

MyWorknet to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse