doradca i analityk - specjalista ds. funduszy europejskich

Resulto Sp. z o.o.

Wrocław, 53-234, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Resulto Sp. z o.o. Business Consulting od 2012 roku świadczy profesjonalne usługi doradztwa gospodarczego: opracowujemy biznes plany, budujemy strategie gospodarcze, pozyskujemy dotacje, wyceniamy przedsiębiorstwa, oraz sporządzamy wielowymiarowe analizy ekonomiczne.

Aktualnie, poszukujemy ambitnej osoby do pracy na stanowisko doradcy i analityka
- specjalisty ds. funduszy europejskich

Główne obowiązki:
- Opracowywanie wniosków dotacyjnych wspierających pozyskiwanie funduszy europejskich,
- Współpraca przy opracowywaniu biznes planów oraz wycen przedsiębiorstw,
- Rozliczanie projektów biznesowych realizowanych przy wsparciu funduszy europejskich,
- Przygotowanie różnorodnych analiz oraz badań typu desk research,
- Bieżąca współpracy z Klientami w ramach realizacji zleceń, oraz
- Realizacja różnorodnych zadań bieżących związanych z funkcjonowanie małej firmy.

Oferujemy:
- Ciekawą prace pozwalającą na poznanie różnych branż i modeli biznesowych,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Szkolenia zawodowe i ogólnorozwojowe,
- Współtworzenie firmy o wysoko rozwiniętej kulturze organizacyjnej,
- Elastyczny czas pracy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail. W przesyłanych dokumentach proszę określić oczekiwania finansowe dot. wynagrodzenia. Mile widziane będzie załączenie przykładowych, własnych analiz i opracowań.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne) oraz minimum 1 rok doświadczenia zawodowego,
- Umiejętność samodzielnego opracowywania dokumentów opisowych,
- Praktyczna i ugruntowana umiejętność obsługi oprogramowania MS Excel, Word, Power Point,
- Dobre umiejętności analityczne oraz wysoka komunikatywność,
- Dokładność i pieczołowitość, oraz ambicja i pracowitość,
- Dodatkowym atutem będzie posiadane doświadczenie konsultingowe, w szczególności umiejętność opracowywania wniosków dotacyjnych.

Prezentacja firmy

Resulto Sp. z o.o. Business Consulting od 2012 roku świadczy prof... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące okres próbny (następnie czas nieokreślony)
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
premia od wartości pozyskanego dofinansowania dla Klientów
Branża / kategoria:
Praca Finanse