Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Doradca Handlowy

Miejsce pracy: Zamość

Dla jednego z naszych Klientów, renomowanej hurtowni elektrycznej o ugruntowanej pozycji na rynku ,
w związku z rozwojem struktur, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Zamość lub Tarnobrzeg (w zależności od miejsca zamieszkania Kandydata)
Nr ref.: PHEO/LUB/2015

Zakres obowiązków:
• Realizacja powierzonych celów sprzedażowych;
• Utrzymanie i rozwój relacji handlowych z klientami i dostawcami;
• Mobilna obsługa klientów hurtowych, firm instalacyjnych i inwestycji;
• Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych;
• Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów;
• Nadzorowanie należności;
• Monitoring rynku celem utrzymywania przewagi konkurencyjnej;
• Raportowanie aktywności i rezultatów pracy.

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie - preferowane techniczne;
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży technicznej;
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klientów hurtowych i inwestycyjnych;
• Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych;
• Bardzo dobre umiejętności handlowe i negocjacyjne;
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
• Atrakcyjny system wynagrodzenia (wynagrodzenie podstawowe i prowizja);
• Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon, samochód służbowy).

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na podany adres.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.