Doradca Handlowy

Jobfinder

Słupsk, pomorskie

Mazda jest inna niż pozostali producenci samochodów. To dlatego, że w przeszłości stawiła czoło tak wielu wyzwaniom. To dlatego, ze ludzie pracujący w Maździe inaczej widzą otaczający świat. Tam, gdzie inni podążają za konwencjami, Mazda stara się je przełamywać, wierząc, że to najlepsza droga, by ulepszać świat.

Dla autoryzowanego Dealera marki MAZDA w Słupsku w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Słupsk

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa Klienta indywidualnego,
  • Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych poprzez prowadzenie Klienta przez wszystkie kroki procesu sprzedaży,
  • Budowa i zarządzanie długotrwałymi relacjami z Klientami m.in. poprzez pracę na systemie CRM,
  • Dbałość o wzmacnianie pozytywnego wizerunku marki oraz jej standardy jakościowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży lub/i obsłudze Klienta (doświadczenie w branży motoryzacyjnej nie jest wymagane),
  • Umiejętność współpracy, dobre odnajdywanie się w pracy zespołowej,
  • Ukierunkowanie na realizację założonych celów i zadań,
  • Zaangażowanie i pasji w realizacji codziennych zadań,
  • Nastawienie na Klienta, umiejętność komunikacji i budowania długotrwałych relacji z Klientami.

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
  • Możliwość pracy w profesjonalnym środowisku, na podstawie wysokich standardów
  • Pracę w ambitnym zespole
  • Specjalistyczne szkolenia wewnętrzne oraz te, realizowane przez importera
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujący i konkurencyjny system wynagrodzeń
Jobfinder
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą aplikuj.