Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

  • utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami i ich obsługa
  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • rozwijanie współpracy z nowymi klientami

UWAGA: przyjmiemy też osobę z lekkim stopniem niepełnosprawności

Wymagania:

  • zdolności negocjacyjne
  • matura z matematyki
  • prawo jazdy kat.B.
  • obsługa komputera
  • szybkie pisanie na klawiaturze
  • Minimalne doświadczenie: mile widziane
  • Minimalne wykształcenie: średnie z egzaminem maturalnym z matematyki ( średnie zawodowe lub średnie ogólnokształcące )

Wynagrodzenie brutto w zł : 2200 - 4000 miesięcznie

Premie, dodatki do 1000 brutto

Prezentacja firmy

Jesteśmy stabilną rodzinną firmą działającą od 25 lat na rynku re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting