Doradca handlowy w salonie Volkswagen i Seat

Świtoń-Paczkowski Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Firma ŚWITOŃ-PACZKOWSKI SP. Z O.O. w Zielonej Górze,

dealer marek Volkswagen i Seat poszukuje osoby na stanowisko:

Doradcy handlowego

OPIS STANOWISKA:

  • aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów zgodnie ze standardami marek
  • prowadzenie negocjacji oraz przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientem
  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych
  • raportowanie i rozliczanie operacji handlowych
  • dbanie o wizerunek salonu i marki

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • dobra znajomość zasad profesjonalnej obsługi Klienta
  • umiejętność efektywnego posługiwania się technikami sprzedaży
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • kreatywność oraz upór w dążeniu do realizacji celu
  • dobra prezencja i wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera i programów pakietu MS Office

OFERUJEMY:

  • bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • rozwój zawodowy
  • system szkoleń
  • pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
  • kartę Multisport

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Prosimy o dokonanie wyboru i zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych jednego oświadczenia:

Oświadczenie dotyczące bieżącej i przyszłej rekrutacji (wyrażenie zgody jest dobrowolne)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółkę: Świtoń-Paczkowski Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników spółki: Świtoń-Paczkowski Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze.

Prezentacja firmy

W branży samochodowej działamy z sukcesami już od 1996 roku, jesteśmy au... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Motoryzacja / Automotive