Doradca Handlowy w Punkcie Informacyjnym

Saint-Gobain Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Platforma dla Remontu i Budowy jest istniejącym ponad 15 lat na rynku wiodącym liderem europejskim w branży dystrybucji materiałów budowlanych należącym do

Grupy Saint – Gobain Polska.

Naszą pasją jest sprzedaż, celem - satysfakcja klienta, a największą siłą – Nasi ludzie!

Aktualnie do naszego zespołu w Warszawie (Ursus) poszukujemy osoby na stanowisko:

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy na stanowisku oraz szkolenie BHP,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej Grupie,
  • Konkursy motywacyjne,
  • Dofinansowanie do Karty Multisport.

Twoje główne zadania będą polegały na:

  • Prezentacji naszej firmy,
  • Prezentowaniu kanału sprzedaży internetowej,
  • Pozyskiwanie i rejestrowanie klientów,
  • Tworzeniu raportów.

Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Klient, szacunek, wyzwanie, satysfakcja, cel, wynik, sprzedaż, zysk, koleżeństwo, współpraca – to hasła ważne dla każdego pracownika Platformy.

Jeśli i dla Ciebie są ważne - dołącz do nas – APLIKUJ

Prezentacja firmy

Firma należy do międzynarodowej Grupy Saint-Gobain, światowego lid... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi