Doradca Handlowy Teren Piła, Wałcz, Chodzież, Trzcianka, Wyrzysk i okolice

Mateusz Gierszewski

Piła, Wałcz, Chodzież, Trzcianka, Wyrzysk i okolice , wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

oferujemy:

* wynagrodzenie , które zapewni Ci komfort życia i bezpieczeństwo,
* stabilne zatrudnienie w firmie o wiodącej pozycji na rynku - umowa agencyjna,
* podstawowe wynagrodzenie po realizacji planu + bonusy + prowizję,
* samodzielne stanowisko pracy,
* możliwość rozwoju i zdobycia dodatkowych kompetencji,
* profesjonalne szkolenia i atmosferę wsparcia,
* pracę w zgranym zespole,
* sympatyczną i sprzyjającą samorealizacji zawodowej kulturę organizacyjną.

Wymagania

- posiadasz doświadczenie sprzedaży lub czujesz się pewnie w kontaktach z ludźmi,
- w działaniu cechuje Cię energia, inicjatywa i kreatywność,
- potrafisz budować trwałe relacje z klientami,
- doskonale komunikujesz się z ludźmi,
- konsekwentnie planujesz i osiągasz zamierzone cele,
- potrafisz samodzielnie organizować własną pracę,
- masz dużo samozaparcia oraz orientację na realizowanie własnych marzeń?

Prezentacja firmy

Doradztwo Ubezpieczeniowo-Finansowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing