Doradca handlowy (m/k)

Trenkwalder

Zielona Góra, lubuskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki:

  • aktywna sprzedaż i promocje produktów w województwie lubuskim,
  • aktywne i systematyczne pozyskiwanie klientów,
  • budowanie trwałych relacji z klientami,
  • analiza rynku konkurencji,
  • dbanie o wizerunek firmy, działanie w zgodzie z najwyższymi standardami etyki biznesowej,
  • sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność prowadzenia działań sprzedażowych, rozmów handlowych i negocjacji,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • optymizm i entuzjazm,
  • samodzielność i kreatywność,
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawa plus premia plus premia od wyników,
  • zatrudnienie na podstawie : własnej działalności, umowy o pracę bądź zlecenia,
  • potrzebne narzędzia pracy: laptop, samochód, telefon,
  • dodatkowe benefity: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, rabat na kosmetyki,
  • pakiet szkoleń,
  • możliwość rozwoju i awansu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.