Doradca Handlowy Dział Sprzedaży Korporacyjnej

Grupa Bemo

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Bemo to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi 14 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek jak Ford, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Peugeot, Citroen oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie i Łodzi.

Działamy na polskim rynku od roku 1993, dzięki czemu możemy pochwalić się długoletnim i bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów. Wykwalifikowana kadra oraz regularne badanie satysfakcji klienta pozwalają nam gwarantować najwyższą jakość świadczonych usług i spełniać oczekiwania najbardziej wymagających kierowców.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca Handlowy Dział Sprzedaży Korporacyjnej

HFL/2018/95

Zakres działań na stanowisku obejmuje:

  • prowadzenie procesu pozyskania Klientów
  • budowanie wzorcowych, długofalowych relacji z Klientami
  • negocjowania umów
  • realizację planów sprzedażowych

Oczekujemy:

  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej)
  • doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych
  • silna motywacja i zdeterminowanie w osiąganiu wyznaczonych celów
  • samodzielność i systematyczność w działaniu
  • sprawna umiejętność obsługi programów pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • minimum wykształcenie średnie

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia specjalistyczne
  • atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych

Prezentacja firmy

Grupa Bemo to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład kt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta