doradca handlowy ds. systemów magazynowania

Randstad Polska Sp. z o.o.

woj. podkarpackie oraz woj. lubelskie, podkarpackie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

 Dla naszego klienta, lidera na rynku producentów wózków widłowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 41425
Praca stała
Lokalizacja: woj. podkarpackie oraz woj. lubelskie

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz utrzymywanie istniejących kontaktów,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • kalkulacja oraz negocjacja umów w zakresie sprzedaży systemów magazynowych,
  • doradzanie klientom w celu znalezienia optymalnych rozwiązań logistycznych w magazynach,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • uczestnictwo w targach branżowych.

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, (logistyka, mechanika, budownictwo)
  • znajomość programu CAD,
  • doświadczenie w działaniach sprzedażowych,
  • komunikatywność, wysoki poziom energii i zapału do pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • otwartość na potrzeby klienta  nastawienie na efektywność.

Oferta:
  • odpowiedzialną pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży,
  • umowę o pracę,
  • intensywne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne,
  • pakiet socjalny (opiekę medyczną, pakiet sportowy i inne),
  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę ( samochód, telefon, laptop ).

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)