Doradca Handlowy ds. Produktów Branży Poligraficznej

HR Wise Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, firmy poligraficznej specjalizującej się w zakresie zarządzania procesami produkcji oraz dostaw materiałów poligraficznych, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Od: HR Wise Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie klientów – małych i średnich firm oraz hurtowni, w zakresie sprzedaży chemii poligraficznej,
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z nowymi klientami i obecnymi kontrahentami,
  • Przegotowywanie ofert oraz kalkulacji pod kątem handlowym,
  • Doradztwo w zakresie doboru materiałów do druku offsetowego oraz introligatorni,
  • Prowadzenie aktywnej sprzedaży,
  • Ofertowanie oraz podpisywanie umów z pozyskanymi klientami,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami.

Oczekiwania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w branży poligraficznej na podobnym stanowisku pracy,
  • Bardzo dobra znajomość produktów branży poligraficznej,
  • Wiedza techniczna na temat materiałów poligraficznych,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • Wysoki poziom orientacji na klienta,
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny i motywujący system wynagrodzenia,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zatrudnienie na zasadzie podwykonawcy,
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia umiejętności sprzedażowych w renomowanej firmie branży poligraficznej.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z poniższą klauzą o ochronie danych osobowych poprzez przycisk "Aplikuj".