Opis stanowiska pracy

W naszym Departamencie Sprzedaży dowiesz się jak dostosować produkt do potrzeb klienta i będziesz miał możliwość wykorzystać tę wiedzę w praktyce! Nabędziesz wiedzę i umiejętności sprzedażowe oraz rozwiniesz zdolności komunikacyjne!
Jeżeli posiadasz już doświadczenia w sprzedaży lub chciałbyś się rozwijać w tym kierunku – zaaplikuj właśnie do nas!

Oferujemy

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie finansowej
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Bezpłatne szkolenia oraz wsparcie zarządu
• Pracę w biurze od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00
• Klarowny system wynagrodzeń adekwatny do realizowanych wyników

Opis stanowiska

• Obsługa klienta w biurze sprzedaży
• Docieranie do nowych Klientów oraz współpraca z istniejącymi
• Profesjonalne, zindywidualizowane doradztwo
• Współtworzenie sprawczego, zgranego zespołu

Wymagania

• Pozytywnego nastawienia na realizację własnych celów
• Samoorganizacji czasu pracy
• Komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej
• Umiejętności sprzedażowych
• Zaangażowania

Prezentacja firmy

Firma z branży finansowej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Finanse, Praca Bankowość, Praca Administracja Publiczna