Opis stanowiska pracy

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
• Aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu Klienta indywidualnego,
• Budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
• Sprzedaż produktów bankowych,
• Indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta,
• Realizacja założonych planów sprzedażowych,
• Zapewnienie profesjonalnej obsługi.

Od Kandydatów oczekujemy:
• Łatwości nawiązywania kontaktów z nowymi Klientami,
• Motywacji oraz entuzjazmu do realizowania zadań,
• Umiejętności identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów,
• Gotowości do pracy w dynamicznym otoczeniu,
• Szerokiego spojrzenia na możliwości oferty,
• Mile widziane umiejętności prowadzenia cross-sellingu,
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych.

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Możliwość pracy w prestiżowym projekcie,
• Wysokie prowizje sprzedażowe,
• Stabilne zatrudnienie,
• Możliwość rozwoju w strukturach Banku.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management