Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• Przygotowywanie ofert dla Klientów Indywidualnych i Biznesowych
• Sprzedaż i promocja produktów znanej i cenionej marki
• Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
• Realizacja nowych standardów sprzedaży
• Docieranie do nowych Klientów oraz opieka nad pozyskanymi Klientami
• Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania:
• doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta
• bardzo dobra organizacja pracy
• nastawienie na cel, konsekwencja w działaniu
• łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
• otwartość, zaangażowanie
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• profesjonalne szkolenie, w czasie którego uczymy m.in.: standardów pozyskiwania i obsługi Klientów
• bonus finansowy za ukończenie szkolenia z wynikiem pozytywnym
• dedykowanego Menedżera, który wdroży do stanowiska pracy
• pracę w stabilnej i mocno rozpoznawalnej Firmie
• pracę w oparciu o innowacyjne standardy sprzedaży
• atrakcyjne warunki finansowe
• pakiet benefitów dla najlepszych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, program emerytalny, wycieczki)
• rozwój poprzez szkolenia oraz jasno określone kryteria awansu

Prezentacja firmy

Firma z branży finansowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse