Doradca Finansowy - praca dla studentów

Milida Sp. z o.o. Sp. k.

Świętochłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś osobą, która poszukuje ciekawej pracy w młodym i dynamicznym zespole, jeżeli jesteś nastawiony na sukces oraz zdobywanie doświadczenia w branży finansowej to jest to praca dla Ciebie!

Oferujemy:
- szeroki pakiet bezpłatnych szkoleń na wysokim poziomie, gwarantujący
osiągnięcie sukcesu w branży finansowej
- szanse szybkiego awansu w ramach uczciwego Planu Kariery
- elastyczne godziny-nienormowany czas pracy
- bardzo atrakcyjne i odpowiadające osiągnięciom wynagrodzenie

Zadania:
- reprezentowanie firmy oraz utrzymywanie bezpośrednich kontaktów w segmencie
klientów indywidualnych
- kształtowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania

- wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe lub w trakcie edukacji
- zainteresowanie tematyką ekonomiczną
- niekaralność
- umiejętność obsługi programów komputerowych
- umiejętność efektywnej organizacji pracy
- samodyscyplina

Prezentacja firmy

Firma oferuje kompleksową obsługę firm oraz osób prywatnych w zak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse