Doradca Finansowy - opiekun klienta

Money-Safe

Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Opole, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- aktywne pozyskiwanie Klienta,
- prezentowanie ofert dostosowanych do potrzeb i możliwości Klienta,
- dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,
- dbanie o fachową obsługę obecnych i nowych Klientów,
- inicjowanie lokalnych aktywności marketingowych,

Oferujemy:
- umowę o pracę po okresie próbnym
- możliwość specjalizacji w ramach oferowanych produktów
- unikatowy model procesu decyzyjnego, skutkujący najtrafniejszym wyborem oferty dla Klienta
- wysokie zarobki ,
- bezpłatne szkolenia sprzedażowe i produktowe,
- praktyczne wsparcie działań marketingowych,
- wsparcie działu CC
- cykliczne konkursy i nagrody
- prywatną opiekę medyczną

Wymagania

Nasze wymagania:
- entuzjazm, chęć do pracy
- zaangażowanie i sumienne wykonywanie obowiązków,
- komunikatywność.
- posiadanie i umiejętność obsługi urządzeń mobilnych oraz biurowych

Nasi doradcy uzyskują ponadprzeciętne wynagrodzenia ( średnia powyżej 4000 zł) .

Prezentacja firmy

Centrum Finansowo-Kredytowe. Działamy w obszarze produktów Kredyt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse