Doradca Finansowy (Katowice)

Europejski Fundusz Leasingowy S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania i wyzwania na stanowisku:

  • realizowanie celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych na lokalnym rynku,
  • inicjowanie i utrzymywanie współpracy z klientami oraz partnerami firmy,
  • identyfikowanie potrzeb inwestycyjnych klientów, negocjowanie oferty oraz finalizacja sprzedaży,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania potrzeb klienta za pomocą leasingu,
  • budowanie własnego portfela klientów biznesowych oraz zarządzanie relacjami z klientami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży dla klienta biznesowego (mile widziana branża: finansowa, ubezpieczeniowa, FMCG, telekomunikacyjna),
  • wysokiej motywacji do działania i osiągania wyników,
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientem,
  • samodzielności w realizacji powierzonych zadań,
  • wykształcenia min. średniego, prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę,
  • narzędzia do realizowania celów sprzedażowych: samochód, laptop, telefon komórkowy,
  • kompleksowy system szkoleń produktowych i sprzedażowych,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników,
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju w ramach struktur sprzedaży,
  • naukę języka angielskiego, pakiet sportowo – rekreacyjny, opiekę medyczną.

Prezentacja firmy

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. rozpoczął swoją działalność w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Finanse, Praca Doradztwo / Konsulting