Opis stanowiska pracy

GÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM BANKOWOŚCI I FINANSÓW SP. Z O.O. gcbf pl

poszukuje do nowo otwartego biura w Katowicach dwóch osób do pracy na stanowisko Doradcy Finansowego ds. obsługi Przedsiębiorstw

Zakres obowiązków:

- Zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa,
- Budowanie długotrwałych relacji z klientami m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty produktowej do aktualnych i przyszłych potrzeb klienta,
- Pozyskanie oraz obsługa Firmy zainteresowanej świadczonymi usługami,
- Realizacja indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych.

Oferujemy:

- Umowę o pracę na czas nieokreślony jako stałą formę zatrudnienia oraz 2-miesięczny okres próbny na podstawie umowy zlecenie,
- Pracę w przyjaznym środowisku nastawionym na współpracę w gronie młodych specjalistów,
- Możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie bankowości, księgowości i finansów,
- Program wdrożenia w zakres obowiązków i cykliczne szkolenia produktowe podnoszące kwalifikacje,
- Wsparcie w aktywnym kreowaniu swojej ścieżki rozwoju.

Wymagania

Oczekujemy:

- Pozytywnego nastawienia do ludzi i otwartości,
- Łatwości w nawiązywaniu relacji,
- Odpowiedzialności, inicjatywy, samodzielności i konsekwencji w działaniu,
- Umiejętności szybkiego uczenia się i chęci rozwoju kompetencji niezbędnych na ww. stanowisku,
- Otwartości na pracę zespołową,
- Doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą Klienta,
- Wykształcenia min. średniego, dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
- Dodatkowym atutem będzie znajomość produktów bankowych oraz doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego

CV ze zdjęciem oraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych należy przesyłać za pomocą formularza na stronie infopraca.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy niezależną firmą doradztwa finansowego i gospodarczego. Nasza d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 900PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Bankowość