Doradca finansowy ds. kredytów gotówkowych

Platinum Financial Doradcy Finansowi Sp. z o.o.

Gniezno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Platinum Financial Doradcy Finansowi Sp. z o. o. S. k.

poszukuje do swojego zespołu sprzedażowego w Gnieźnie kandydatów do pracy na stanowisku:

ZADANIA:

  • telefoniczne pozyskiwanie klientów i utrzymywanie z nimi stałych relacji
  • indywidualna analiza potrzeb i oczekiwań finansowych klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • współpraca z zespołem

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • długotrwałą współpracę
  • motywujący system wynagradzania złożony z podstawy i nieograniczonych prowizji
  • wsparcie Kierownika

DODATKI:

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • bonusy indywidualne i zespołowe
  • konkursy z nagrodami (m. in. wyjazdy do SPA, wycieczki zagraniczne)
  • program poleceń pracowniczych - dodatkowa gotówka dla Ciebie

Wymagania

CZEGO SZUKAMY U KANDYDATÓW?

  • chęci podjęcia pracy w branży finansowej
  • łatwości w nawiązywaniu relacji i swobody w rozmowie z klientem
  • konsekwencji i wytrwałości w pracy

Mile widziane zainteresowanie branżą finansową i doświadczenie na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupą niezależnych doradców finansowych z ponad 8-letnim doświa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
prowizja, benefity
Branża / kategoria:
Praca Bankowość