Doradca Finansowy/Doradca Klienta

Doradca Firmy.pl Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem DF KREDYTY aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradca Finansowy/Doradca Klienta

Rejon: Wrocław

Opis stanowiska:
- pomoc w wyborze właściwego rozwiązania finansowego dla Naszych klientów;
- analiza potrzeb i oczekiwań klienta;
- znajomość technik sprzedażowych;
- planowanie finansów osobistych i firmowych naszych klientów;
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych;
- tworzenie długoterminowych relacji biznesowych poprzez sprzedaż produktów bankowych, ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie min średnie;
- znajomość zagadnień z zakresu finansów/bankowości; ( będzie dodatkowym atutem )
- umiejętność sprawnej organizacji pracy;
- łatwość budowania oraz podtrzymywania długotrwałych relacji z Klientami;
- wysoka kultura osobista;
- zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu;
- prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem.
-umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat;
- bardzo atrakcyjny system prowizyjny, premia związana z realizacją wyznaczonych celów sprzedażowych, nie ma określonej maksymalnej wysokości;
- system atrakcyjnych szkoleń i wyjazdów;
-samochód służbowy dla najlepszych doradców.
- niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop);
- zapewniamy wsparcie w pozyskiwaniu klientów;
- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;
- możliwość sprzedaży produktów kredytowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych;
- współtworzenie dynamicznie rozwijającej się Firmy.

DF Kredyty jest projektem nastawionym na długotrwałą współpracę z klientami, jak również z naszymi pracownikami. Oferujemy uczciwe warunki zatrudnienia w zamian oczekujemy zaangażowania i wyników sprzedaży.
Jeśli jesteś gotów do Nas dołączyć aplikuj już dziś! Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres

Prezentacja firmy

DF KREDYTY to spółka oferująca profesjonalne doradztwo w zakresie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Finanse