MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. WROCŁAW II SP.K
Media Markt jest liderem na rynku elektroniki użytkowej w Polsce. To, co nas wyróżnia to bogata oferta produktów i usług, a także najwyższe standardy obsługi Klienta. Ale to nie wszystko! Wyróżniamy się też podejściem do naszych Pracowników. Stawiamy na ich samodzielność oraz wzajemny szacunek i otwartość. Sukces Media Markt to suma sukcesów wszystkich naszych Pracowników. To właśnie dzięki nim Klienci wracają do nas i polecają nas!
Chcesz być częścią naszego sukcesu, zdobyć doświadczenie w branży i poznać ciekawych ludzi? Dołącz do nas! Podziel się z nami swoją pasją.

Do naszego sklepu we Wrocławiu (Centrum Handlowe Auchan Bielany) poszukujemy dynamicznych i zaangażowanych osób na stanowisko:

Doradca Fachowy w dziale NOWE MEDIA

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • budowanie przewagi rynkowej poprzez nową jakość standardów obsługi Klienta
  • sprzedaż pełnej gamy produktów i usług oferowanych przez firmę
  • nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientem i zapewnianie obsługi posprzedażowej
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • prezentacja towaru, dbałość o ofertę

Wymagania

  • pasja, energia, inicjatywa
  • otwartość i umiejętność komunikowania się
  • łatwość przyswajania specjalistycznej wiedzy
  • odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • silna orientacja na realizację celów
  • dobra prezencja
  • wykształcenie minimum średnie
  • biegła obsługa komputera
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet socjalny
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji
  • motywujący system premii uzależniony od stopnia realizacji wyznaczonych celów
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.