Doradca ds. Żywienia Zwierząt

Assessio Doradztwo Personalne

powiat piotrkowski, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest nowocześnie wyposażona i zarządzana firma, będąca producentem i dystrybutorem mieszanek pasz pełnoporcjowych, uzupełniających i mineralnych dla zwierząt gospodarskich.

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:
• nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych z dystrybutorami oraz gospodarstwami hodowlanymi na podległym obszarze
• doradztwo indywidualne i grupowe w zakresie żywienia zwierząt
• układanie dawek żywieniowych dla zwierząt na podstawie badań laboratoryjnych pobranych prób pasz treściwych i objętościowych
• realizacja imprez targowych i promocyjnych
• aktywny udział w budowaniu i realizacji założeń organizacji

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia o profilu zootechnicznym, weterynaryjnym, rolniczym (preferowane wykształcenie wyższe)
• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (zapraszamy do aplikowania także osoby, które chcą związać swoją drogę zawodową z obszarem żywienia zwierząt )
• wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych w zakresie budowania i podtrzymywania relacji handlowych
• gotowości do pracy w zakresie aktywnego pozyskiwania klientów, prowadzenia negocjacji handlowych itp.
• samodzielności, sumienności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
• czynnego prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu;
• niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, laptop);
• możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

ASSESSIO Doradztwo Personalne (nr wpisu do KRAZ: 7855) wspiera klientów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo