Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Realizację założonych celów sprzedażowych pasz dla trzody chlewnej lub bydła
  • Utrzymywanie stałych kontaktów i budowanie pozytywnych relacji z Klientami firmy
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży i serwisu, pozyskiwanie nowych Klientów
  • Specjalistyczne doradztwo żywieniowe
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń dla Klientów firmy
  • Koordynowanie i nadzór nad przebiegiem realizacji dostaw

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego rolniczego
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia w zakresie doradztwa żywieniowego dla trzody lub bydła
  • Znajomości technik sprzedaży oraz obsługi Klienta
  • Dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności pracy w zespole
  • Znajomość rynku rolnego
  • Dyspozycyjności
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole
  • Narzędzia do pracy: samochód, laptop, tablet, telefon

Prezentacja firmy

EKOPLON to wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań do produkcji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Rolnictwo, Praca Weterynaria