Opis stanowiska pracy

W NASZYM ZESPOLE BĘDZIESZ:

  • Sprzedawać ubezpieczenia komunikacyjne dla Klientów zainteresowanych naszą ofertą (połączenia przychodzące)
  • Dostosowywać oferty do potrzeb Klientów
  • Obsługiwać system wewnętrzny

WYSTARCZY, ŻE…

  • Posiadasz wykształcenie min. średnie
  • Posiadasz zaświadczenie o niekaralności
  • Lubisz rozmawiać przez telefon i kontakt z Klientem sprawia Ci przyjemność
  • Chcesz mieć wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia
  • Sukcesy napędzają Cię do działania

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • Uczciwe warunki zatrudnienia - umowa o pracę, benefity, atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzenia (podstawa + wysokie prowizje )
  • Szkolenie wstępne – nasi doświadczeni Bosmani przez miesiąc przekażą Ci wiedzę i swoje doświadczenie, abyś komfortowo mógł/ła rozpocząć samodzielną pracę (za każdy dzień szkolenia otrzymasz wynagrodzenie)
  • Elastyczne godziny pracy w przedziale 8:00 – 21:30
  • Doświadczona kadra kierownicza- zawsze pomocna i kompetentna, dla której najważniejszą wartością jest człowiek
  • Niepowtarzalna atmosfera- bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek,
  • I wiele innych korzyści: doroczna impreza integracyjna, piknik rodzinny, konkursy wewnętrzne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Link 4 TU S.A. lider ubezpieczeń direct w Polsce, należący do mię... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Ubezpieczenia