Doradca ds. Ubezpieczeń

Eurofinance Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Eurofinance Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Telefoniczna prezentacja ofert i sprzedaż ubezpieczeń,
  • Umawianie spotkań handlowych,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz bieżąca obsługa Klienta,
  • Analiza potrzeb Klientów i doradztwo produktowe,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy,

Wymagania:

  • Zaangażowanie,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Komunikatywność,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej, stale rozwijającej się Multiagencji,
  • Zatrudnienie po miesięcznym okresie próbnym na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizję + premię, liczne konkursy,
  • Bogaty pakiet szkoleniowy przez cały okres zatrudnienia,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9-17, wolne weekendy,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Zdobycie doświadczenia w branży ubezpieczeniowej,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,