Opis stanowiska pracy

Zadania i obowiązki Doradcy:

  • pozyskiwanie klientów,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • przestrzeganie zasad etyki zawodowej i społecznej,
  • prezentowanie ofert,
  • pozpisywanie umów z klientami.

Naszym Doradcom oferujemy:

  •  intensywny rozwój zawodowy i osobisty dzięki licznym szkoleniom,
  •  stałą możliwość współpracy z ludźmi, budowania długoterminowych relacji,
  •  elastyczny czas pracy,
  •  wysokie wynagrodzenia w systemie prowizyjnym,
  •  brak górnego limitu wynagrodzenia,
  •  przyjazną atmosferę pracy w  zgranym zespole.

Wymagania

  • minimum rocznego doświadczenia w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta,
  • nastawienia na sukces, aktywności,
  • systematyczności i wytrwałości,
  • umiejętności budowania relacji interpersonalnych,
  • zainteresowania branżą finansową,
  • prawa jazdy kat.B,
  • chęci uczenia się i chęci pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV oraz listu motywacyjnego.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Reprezentujemy międzynarodową grupą finansową z długoletnią trady... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 000PLN - 99 999PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie i nagrody
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing