DORADCA DS. UBEZPIECZEŃ I INWESTYCJI

AVIVA.

Lublin, Zamość, Łuków, lubelskie

Opis stanowiska pracy

AVIVA należy do największych grup ubezpieczeniowych w Europie. W Polsce cieszymy się zaufaniem 3,5 miliona klientów, którzy ubezpieczają swoje życie, zdrowie, mieszkania i samochody, oszczędzają na emeryturę i inwestują oszczędności. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo i sprzedaż produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i biznesowych
  • Tworzenie długoterminowych planów inwestycyjnych
  • Pozyskiwanie oraz bieżąca obsługa Klientów
  • Budowanie relacji z Klientami, opartych na zaufaniu i profesjonalnym doradztwie

Naszym Doradcom oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia – brak górnego limitu wynagrodzenia oraz pakiet benefitów
  • Intensywny rozwój zawodowy i osobisty dzięki licznym szkoleniom
  • Elastyczny czas pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta – co najmniej 6 miesięcy
  • Minimum średniego wykształcenia
  • Nastawienia na działanie, aktywności, przedsiębiorczości
  • Systematyczności i zaangażowania
  • Umiejętności budowania długofalowych relacji interpersonalnych

Prezentacja firmy

Międzynarodowa grupa Aviva jest piątą pod względem wielkości przy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting