Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji

Vespa Business Group Sp. z o.o.

Łódź, 91-420, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, VESPA Business Group, działająca w branży finansów, inwestycji, ubezpieczeń (komunikacyjnych, majątkowych, życiowych, zdrowotnych) i odszkodowań, poszukuje aktywnych, zdecydowanych i przedsiębiorczych Kandydatów na stanowisko:

Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji (nr ref.: DUI/3872/03/14)

Regiony pracy: Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki

Chcesz móc spełniać własne marzenia?
Weź udział w rekrutacji i dołącz do naszego zespołu!
To może być Twoja szansa na sukces.

Główne zadania:
• Doradztwo w zakresie finansów osobistych, ubezpieczeń, inwestycji i odszkodowań,
• Prowadzenie i rozwój sprzedaży,
• Pozyskiwanie nowych Klientów,
• Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
• Przygotowywanie ofert dostosowanych do wymagań i potrzeb Klientów,
• Kompleksowa obsługa Klienta,
• Rozpowszechnianie wiedzy o firmie i nowych produktach,
• Realizacja zakładanych indywidualnych planów sprzedażowych,
• Utrzymanie jakości sprzedaży na obsługiwanym terenie.

Oferujemy:
• Samodzielne stanowisko pracy,
• Pomoc ze strony doświadczonego zespołu,
• Profesjonalne szkolenia,
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i osobistego.

Wymagania

Oczekiwania:
• Rozwinięte kompetencje interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów,
• Komunikatywność,
• Odpowiedzialność i uczciwość,
• Punktualność i rzetelność,
• Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
• Kreatywność,
• Zorientowanie na cel,
• Minimum średnie wykształcenie,
• Niekaralność,
• Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
• Dobra znajomość specyfiki rynku w zakresie ubezpieczeń życiowych lub majątkowych będzie dodatkowym atutem,
• Mile widziani:
- doradcy klienta/ przedstawiciele handlowi,
- pracownicy działu Call Center itp.,
- osoby z doświadczeniem w sprzedaży,
- posiadający zdolność prowadzenia negocjacji,
- osoby bez doświadczenia, które lubią nowe wyzwania i kontakt z klientami.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

VESPA Business Group - firma działająca w branży finansów, inwest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
11
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia