Telefoniczna obsługa klienta - 17 zł/h

WISAX SP Z O O

Rzeszów, podkarpackie

Od: WISAX SP Z O O
Miejsce pracy: Rzeszów

                          Masz doświadczenie w pracy w Call Center

                          NIE ZASTANAWIAJ SIĘ!     WYŚLIJ CV

Jeśli jesteś komunikatywny

Potrafisz bardzo szybko nawiązać relacje z drugą osobą,

Posiadasz umiejętność aktywnego słuchania

Masz dużą motywację do pracy i szybko się uczysz

A przy tym wszystkim masz wysoką kulturę osobistą

W zamian oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie za godzinę pracy - od 15,50-17,00 zł brutto
  • Pracę przy ciekawym projekcie
  • Przejrzysty i osiągalny system prowizyjny
  • Umowę zlecenie a następnie umowę o pracę
  • Mnóstwo ciekawych konkursów: bonusy finansowe, markowe nagrody rzeczowe etc.
  • Elastyczne godziny pracy – idealne dla Studenta, Mamy i Seniora
  • Fantastyczną atmosferę pracy – towarzystwo kreatywnych i interesujących ludzi

Obowiązki:

  • prezentacja oferty i sprzedaż produktów telekomunikacyjnych
  • wprowadzanie zamówień do systemu
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem

*Jeżeli masz doświadczenie w pracy w Call Center – nie zastanawiaj się! WYŚLIJ CV