Doradca ds. suplementacji

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Idealnie kandydat to osoba:

  • Ponadprzeciętnie komunikatywna i otwarta
  • Lubiąca ludzi, łatwo nawiązująca kontakty
  • Mająca już doświadczenie w Contact/ Call Center lub gotowa je zdobyć
  • Doskonale czująca się w środowisku sprzedażowym

Obowiązki:

  • Telefoniczny kontakt z klientem na podstawie wcześniejszego zamówienia
  • Przeprowadzanie wstępnego wywiadu i badanie potrzeb
  • Prezentacja oferty i dosprzedaż produktów

Oferujemy:

  • Pracę pn- pt 9:00-17:00 na pełny etat lub na część etatu w zależności od Twojej dyspozycyjności
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o gwarantowaną podstawę + atrakcyjne prowizje za wyniki
  • Wysokiej jakości certyfikowane szkolenia w czasie pracy
  • Możliwość współpracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • Dopasowanie elastycznego grafiku do Twoich potrzeb
  • Wszystkie niezbędne do rozpoczęcia współpracy narzędzia i szkolenia

Co nas wyróżnia:

  • Dbamy o work- life balance
  • Pracujemy w bezstresowym systemie i kameralnej, niekorporacyjnej atmosferze
  • Mamy bogate wewnętrzne życie towarzyskie (obchodzimy swoje urodziny, walentynki, halloween, mikołajki, wigilię, dzień chłopaka, kobiet i wiele wiele innych eventów)
  • Dbamy o rozrywki poza pracą (liczne konkursy, nagrody, bilety do kina itp.)

Zainteresowany? Nie zwlekaj!! Wyślij nam swoje CV, a nasz dział HR skontaktuje się z Tobą!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".