Doradca ds. sprzedaży

ULTIMO S.A.

WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby, która rozpocznie pracę w Spółce TAKTO należącej do Grupy ULTIMO jako Doradca ds. Sprzedaży i będzie odpowiedzialna za:

• kontakt telefoniczny z nowymi oraz potencjalnymi klientami Spółki

• realizację celów sprzedażowych

• profesjonalną i rzetelną obsługę klientów

• czynny udział w realizowanych projektach sprzedażowych

• dbanie o wizerunek firmy

Proponujemy?

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

• stacjonarną pracę od pon.-pt. oraz elastyczne godziny pracy między 8:00 a 21:00

• szkolenie wdrażające w zakres obowiązków

• coachingi doskonalące umiejętności

• wsparcie doświadczonych Managerów i Trenerów

• szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

• możliwość awansu i rozwoju w ramach TAKTO i Grupy ULTIMO

• dogodną lokalizację w centrum miasta

• pakiet pozafinansowych świadczeń (opieka medyczna, karta MultiSport, program motywacyjny z nagrodami Planeta ULTIMO)

Wymagania

Oczekujemy?

• zaangażowania w realizację celów i zadań

• mile widziane doświadczenie w pracy w call center, sprzedaży

• kreatywności oraz poczucia humoru

• umiejętności negocjacyjnych

• pozytywnego nastawienia do pracy

• umiejętność obsługi komputera

Prezentacja firmy

Grupa ULTIMO należy do liderów rynku zarządzania wierzytelnościami w Pol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta