Doradca ds sprzedaży z językiem niemieckim

PARETTi Sp. z o.o. Sp.k.

Białystok, podlaskie

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki:

  • Nawiązywanie i budowanie relacji z Klientami niemieckojęzycznymi
  • Telefoniczna obsługa Klientów oraz finalizacja transakcji sprzedażowych
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi telefonicznej Klientów
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Terminowość wykonania działań operacyjnych poszczególnych projektów sprzedażowych
  • Kształtowanie lojalności oraz satysfakcji Klientów

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dostęp do internetu
  • Doświadczenie w telemarketingu i/lub telesprzedaży
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • Silna motywacja do osiągania założonych celów

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę zdalną
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Pracę w dynamicznym zespole profesjonalistów

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl