Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych

Miejsce pracy: Łomianki, Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki

Zadania:

  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych,
  • Budowanie długotrwałych relacji z obecnymi i nowymi klientami,
  • Profesjonalne doradztwo dla klientów,
  • Prezentacja i sprzedaż aut dostępnych w salonie,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów,
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z klientem,
  • Zainteresowanie, wiedza merytoryczna i pasja w obszarze branży motoryzacyjnej,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz nienaganna prezencja,
  • Ukierunkowanie na realizację potrzeb klientów,
  • Motywacja i chęć do nauki,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Proaktywna postawa i nastawienie na cel.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • Wynagrodzenie składające się z części podstawowej + premii;
  • Pakiet benefitów - ubezpieczenie zdrowotne, liczne szkolenia oraz eleganckie stroje biznesowe,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego,
  • Pracę w godzinach otwarcia salonu,
  • Lokalizacja: Łomianki.

Numer referencyjny: DSS/WA2/10/2017
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.