DORADCA DS. SPRZEDAŻY MASZYN ROLNICZYCH

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta obecnie poszukujemy osoby na w/w stanowisko:

 Zakres obowiązków:

  • Reprezentowanie firmy w dziedzinie sprzedaży maszyn klientom w przydzielonym rejonie i w siedzibie oddziału,
  • Wykonywanie wszystkich etapów procesu sprzedaży w celu zapewnienia wysokiej wydajności sprzedaży,
  • Obserwowanie działań i produktów konkurencji,
  • Przeprowadzanie demonstracji nowego sprzętu,
  • Dostarczanie towarów i zajmowanie się ich obsługą,
  • Budowanie relacji z klientami w przydzielonym rejonie,

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży sprzętu,
  • Dobra znajomość sprzętu rolniczego,
  • Umiejętność obsługi standardowych narzędzi informatycznych, Internetu i narzędzi do sprzedaży,
  • Umiejętność analizy i interpretacji wewnętrznych raportów,
  • Doskonała umiejętność utrzymywania dobrych stosunków z klientami,
  • Wysoka komunikatywność i chęć samodoskonalenia się,

Nasz klient oferuje:

  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,

 Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo